Hizmetler

Türkiye’nin bereketli topraklarından yükselen taze meyve satışlarını küresel pazarda sürdüren Art Meyve, teknolojik yenilikleri büyük bir titizlikle kullanmaktadır.

Çalışmalarında geçmişin köklü deneyimlerini, çapın güncel trendleriyle buluşturmaktadır.

Müşterilerimiz, siparişlerini bize iletir iletmez bahçe ve üretim tesislerimizin yoğunluk kapasitelerine göre otomatik olarak yönlendirme yapıyoruz. Hızlıca paketlediğimiz ürünleri, müşterimizin tercihine göre kara ve hava yolu ile en yakın yere gönderiyoruz. Bütün süreci dijital olarak takip edebiliyor ve ürünlerin anlık olarak sıcaklık, nem ve konum bilgilerini takip edebiliyoruz.

Art Meyve Hizmetler

Global pazarda müşteri taleplerine uygun paketleme gerçekleştirerek, taze ürünlerin son tüketiciye hızlıca ulaşmasını sağlıyoruz.

Tüketicilerinin ihtiyaçları doğrultusunda Odablanc iş birliğiyle hazırlanan ‘Art Meyve Online Sipariş Sistemi’ sayesinde taleplerinize özenle yanıt sunuyoruz.

Sipariş APP aracılığıyla yaygın mesajlaşma programları üzerinden teklif paylaşımı ve sipariş onayı gerçekleştiriyoruz. Siparişlerinizin anlık durumlarını takip etmenizi kolaylaştırıyoruz.

Çözüm ortaklarımızın profesyonel desteği sayesinde parsiyel sipariş taleplerini titizlikle hazırlayıp Avrupa’da her noktaya sevk edebiliyoruz.

2019 itibariyle müşterilerimize kendi markalarında paketleme yapabilme fırsatı sağlıyoruz. Private Label çalışmalarımız hizmetinizde…

7/24 aktif iletişim hattımız sayesinde soruları ve önerileri kabul ediyoruz.