Network

Dünyanın dört bir yanına lezzet ve vitamin yüklü meyveler taşıyoruz

Art Fruits olarak, taze meyve ihracatına yepyeni bir soluk getiriyoruz. Uluslararası ölçekte hizmet sunarken, tüketicilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine özenle yanıt sağlıyoruz. Sağlıklı, hijyenik ve taze meyvelere erişim olanağı sağlarken teknolojik yeniliklerin gücünden faydalanıyoruz.

Dijital takip cihazlarımız, Alanında uzman kadromuzla birlikte, sevkiyat sürecini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Küresel pazarda lider olan çözüm ortaklarımızla müşterilerimize zamanında teslimat gerçekleştiriyoruz.

Sevkiyat kanadında karayolu, havayolu ve deniz taşımacılığı seçeneklerimiz mevcut. Deniz aşırı ülkelere yapılan sevkiyatlarda direk hatlar tercihimiz…

Teslimat süresini kısaltarak, en taze meyveleri en kısa sürede ulaştırıyoruz.

İngiltere, Malezya, Hong Kong ve onlarca farklı nokta!

Kiraz ve incir gibi ürünlerin kısa raf ömrüne karşın zamanla yarışıyoruz. İstanbul’dan direkt gerçekleştirilen uçak kargo seferleri sayesinde dünyanın her yerine dalından toplandıktan sonra 24 saat içinde teslimat gerçekleştiriyoruz.

Singapur, Hindistan, Dubai, Katar, Hollanda, Kanada, Endonezya… Sınırlara meydan okuyoruz! Bahçelerden özenle hasat edilen meyvelerin, ideal ekipmanlar ve uygun araçlarla teslimatı için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz.